Bahsine Kayıt

İstediğiniz zaman, gerekli yasal yaş sınırında bulunuyor iseniz, Bahsine kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlar, cep telefonu ya da tabletler ile de istediğiniz yerden üyelik işlemini gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

Bahsine
Bahsine

Bahsine Üyelik İçin Hangi Bilgileri Vereceğim?

Hesap açmaya karar verdiğinizde, üye olmak için kayıt ol butonu aracılığı ile bilgi paylaşımı yapmanız gerekecektir. Bahsine üyelik için hangi bilgileri vereceğim? Başvuru belgesine bakıldığında, standart bilgi seçeneklerinin talep edildiğini görebilirsiniz. Bunların içerisinde ülke seçimi ve cinsiyet, isim ve soy isim, doğum tarihi ve elektronik posta adresi ile iletişim numarası yani cep telefonu numarası bulunmaktadır. Ayrıca adres ve açık adres bilginizi yazacak, kendinize kullanıcı adı ve şifre belirleme işlemini yapacaksınız. Bu site başvuru yapan şahıslardan, TC kimlik numarası ya da başvuru yapan şahıslardan anne kızlık soyadı gibi yüksek güvenlik derecesine sahip özel bir bilgi talep etmeyecektir.

Bahsine Üyelik Adresi

Hesap açmaya karar veren herkes, kayıt işlemini gerçekleştirmek isteyen herkes, 2 farklı yöntem ile bu işlemi gerçekleştirme şansına sahip olacaktır. İsteyenler bahsine giriş işlemini yeni ve güncel giriş adresinden yaptıktan sonra, ana ekrandaki kayıt ol butonunu kullanabilir. İsteyenler ise, bahsine üyelik adresi linki ile doğrudan üyelik başvuru formunu ekranlarda açabilir. 2 seçenekten herhangi bir tanesini tercih edebilirsiniz. Burada önemli olan nedir? Burada önemli olan, daha önce hesap açmamış olmanız, yasal yaş sınırında bulunmanız, üyelik iptal işlemi ile karşılaşmamış olmanız ve başvuru belgesini eksiksiz, doğru ve gerçek bilgiler ile doldurmanız olacaktır.

Bahsine Üyelik İçin Para İsteyecek mi?

Gerçekleşecek Bahsine kayıt işlemi, belge göndermeden meydana getirilecektir. Bahsine üyelik için para isteyecek mi? Para talep edilmesi, üyelik ücreti alınması, abonelik ücreti alınması gibi bir uygulama bulunmamaktadır. Eğer başvuru yapmaya çalıştığınızda, üyelik ücreti, aidat, abonelik gibi bir para talebi ile karşılaşıyor iseniz, kullanmaya çalıştığınız ya da siteyi açmaya çalıştığınız adresin, orijinal olup olmadığına dikkat edin. Orijinal adres ile bu işlemi yaptığınızda, sizlerden herhangi bir para talep edilmediğini, bu yönde bir talebin gündeme gelmediğini, gelme ihtimalinin olmadığını bilmelisiniz.