Bahsine Finansal İşlemler

Resmi siteye aktarım sağlamak son derece kolay olmasının yanı sıra bunun için tanımlanmış olan birden çok yöntemin bulunduğunu görmekteyiz. Bahsine finansal işlemler arasında aynı zamanda kazanılmış olan paranın çekimi gibi daha farklı bir konu da vardır. Makalemizi okuyarak detaylarını tümünü kolaylıkla öğrenebilirsiniz. 

Bahsine
Bahsine

 

Bahsine Finansal İşlemler Ne Demek?

Bahsine finansal süreç yatırım ve çekim olarak dikkat çeken iki farklı işlem anlamına gelir. Üyelik almış olan bir kişinin oyun katılımını yapabilmesi için hesap açılması sonrasında para gönderimi yapması lazım. Ancak Bahsine finans işlemi çerçevesinde bir diğer husus ise kazanılan paranın çekilmesi olarak tanımlanır. 

Bahsine Finansal İşlemler
Bahsine Finansal İşlemler

Bahsine Finansal Yatırım İşlemleri Nasıl Olur?

Fakat Bahsine finansal işlemler denildiği zaman akla gelen ilk şeylerden birisi olan para yatırımı şu yöntemlerle yapılır;

  • Payfix en fazla kullanılan yöntemlerin arasında yer alırken minimum aktarım limiti 25 TL olarak karşımıza çıkar.
  • Fast ile banka yatırımı 50 TL üzerinden yapılır.
  • Birçok farklı Türk bankası üzerinden Bahsine sitesine havale gerçekleştirebilirsiniz. Bu anlamda minimum olarak 2000 TL yollanması lazım.
  • Sanal cüzdan servislerinden birisi olan jeton sayesinde 20 TL göndermek çok uzun bir zaman almaz. 
  • QR kod uygulaması üzerinden 50 TL ve son olarak cepbank ile 20 TL paranın aktarılması çok kolaydır. 

Bahsine Finansal Para Çekim İşlemleri Nasıl Olur?

Lakin Bahsine resmi sitesinden çekim yapabilmek için kesinlikle erişim sonrasında hesabım kısmından ilgili butona basmak lazım. 100 TL alt limiti hangi yöntem kullanılacaksa kullanılsın kesinlikle uyulması gereken sınır olarak dikkat çeker. Bunun yanı sıra çekim işlemleri kolaylıkla Papara üzerinden yapılabilir. Gerek banka havalesi gerekse Bitcoin Bahsine tarafından kabul edilmiş olan yöntemlerin içinde bulunur. 

Bahsine Finansal İşlemler İçin Belge Verilir mi?

Ancak Bahsine finansal işlemler belgesiz olmakla beraber sadece gerekli görüldüğü durumlarda evrakın gönderilmesi esastır. Evrak olarak tanımlanmış olan dokümanın resmi kimlik kartı olduğunu görmekteyiz. Sürücü belgesi de işletme tarafından kabul edilir. Güvenilir Bahsine ofisinin bu yönde bir talebi söz konusu olduğunda hemen ilgili hususta size bilgilendirme yapılır.

Bahsine
Bahsine